Türkçe

Çeşitli ve hizmet odaklı

Iş alanları

CHT grup bünyesindeki iki kuruluş farklı iş alanlarına bölünmüştür. Müşterilerimize bu önemli alanlarda uygulama teknolojileri için kapsamlı ve mükemmel servisler hazırlıyoruz.

Tekstil Finisaj

Tekstil finisaj alanı, yüksek kalite katkı maddelerinin ve boyalarının bütün tekstil endüstrisi için geliştirilmesi, üretimi ve dağıtımını kapsamaktadır. Elyafın üretiminden, ön işlemeye, boyanmasına, tekstil flok/baskısına ve hatta giydirme ve kaplamaya kadar. Denim & Garment bölümü için geleceğin trendlerini geliştiriyoruz.

Textile Care

Textile Care ürün yelpazemiz ile,  tekstil materyallerine katma değer ekleyen önemli bir ürün grubu oluşurduk. Portföyümüz modern yıkamanın gereklilikleri ve çarşaf ve yastık kılıfı ile tüylü ürünlerin bakımı için mükemmel sistem çözümlerini içermektedir.

Genel Endüstriler

Genel Endüstriler bölümümüz farklı endüstriyel uygulamalar ve silikon elastomerler için organomodifiye silikon yağları, formülasyonları ve silikon köpük gidericilerinden oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca, yıllardan beri süre gelen deneyimimizin birikimi sonucu geniş bir kağıt ve kağıt hamuru endüstrisi ve hayvan yemi endüstrisi için ürün yelpazesi geliştirdik.

İnşaat

İnşaat alanında formülasyonlar ve boya, sıva, kaplama ve diğer inşaat malzemeleri için katkı malzemeleri sağlıyoruz.

Bunun yanısıra, CHT Grup geri dönüşüm sektörüne de başarıyla girmiştir. Katkı maddelerimiz PET ve HDPE plastiklerinin hazırlanması prosesinde etkili bir destek sağlamaktadır.


VOILA_REP_ID=C1257CF9:002EDCB8