Türkçe

Geleneği olan bir şirket

70 yıl önce CHT Germany GmbH’in Tübingen’de kurulmasından bu yana, CHT Grup endustriyel işlemler icin fonksiyon geliştirici, yardımcı materyaller ve katkı maddesi olarak kullanılacak kimyasallar üretmeye odaklanan uluslararası bir firma haline geldi. 26 şirketimizde bulunan yaklaşık 2400 çalışan ile her pazarda müşterilerimize çok yakınız. Temsilcilerimiz ile birlikte ürün ve servislerimizi 120 ülkeye ve bütün kıtalara sunuyoruz.

Merkez ofisimiz ve farklı iş alanları için yetkili merkezlerimiz bir üniversite şehri olan Tubingen’de bulunmaktadır. Boya ürün gamını sağlayan kardeş firmamız CHT Switzerland AG ise Montlingen’de (İsviçre) bulunmaktadır. Boyalar için yetkili merkez de aynı lokasyonda yer almaktadır.

Grubun her biriminin güçlü noktalarını birleştirerek yenilikçi ürünler, uygulamalar ve işlemler gelistirmeye devam ediyoruz. Yetkin ve profesyonel ekibimiz ileri seviye laboratuvarlarımızda geliştirme, analiz ve uygulama teknolojileri üzerinde modern gereklilikleri karşılayacak yeni fikirler ve çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Ürünlerimiz tekstil materyallerinin, bağlayıcı malzemelerin, boyaların, kaplamaların, kağıt ve hayvansal ürünlerin yanında başka uygulama alanları için temizlik ve bakım ürünlerinin kalitesinin, işlevinin ve performansının arttırılmasına yardımcı olur.

Her zaman pazarda bir adım önde olmak, müşterilerimizin beklentisini karşılamak ve hatta bazen beklentilerinin üzerine çıkmak, bizim kendimize belirlediğimiz hedeftir. Devamlı yenilik, müşteri odaklı ürün geliştirme ve müşterilerimiz için mükemmel servis; işte bu CHT Grup. Dün, bugün ve yarın.


VOILA_REP_ID=C1257CF9:002EDCB8