Türkçe

Kurumsal Strateji

Tekstil endüstrisinde  kalite standartları yükselmekte ve rekabet ortamı artmaktadır. Müşterilerimize; kalitenin arttırılması ve maliyetlerin düşürülmesi yönünde üstün nitelikli ,verimliliği arttırıcı ürünler geliştirmek hedefimizdir.

Müşterilerin ürün seçimi ve kullanımı sırasında karşılaşabilecekleri soru veya sorunlarla ilgili olarak, zaman zaman yurtdışından gelen uzmanların da katılımı ile müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ihtiyaç duyulan hizmet desteğini vermek de hedeflerimizdendir.

Varolan ve öngörülen çevre sorunlarını da gözönüne alarak, çevreye saygılı ürünler geliştirmek, şirket misyonumuzdur.

Sorumluluklarını bilen, insiyatif kullanabilen, motivasyon sahibi, yüksek verimlikteki personel başarılı bir iş faliyetinin ön koşuludur. Çalışanlarımızın bireysel gelişimini ilerletmek, memnuniyetlerini sağlamak, yaratıcı bir atmosferde çalışmaya teşvik etmek ve bireysel yeterliliğini sağlamış personel yetiştirmek, öncelikliklerimiz içindedir. Benzersiz kalitede ürün imal etmenin tek yolu budur. Şirket organizasyonun her düzeyinde, bilgili, gayretli ve müşteriye en iyi hizmet amacına yönelmiş ve sürekli eğitimle kendini yenileyen bir insan gücüne sahip olan CHT, bu insan gücünü en önemli varlıklarından biri olarak görmektedir.

Karşıdan yükleme

Sektör Almanca Başlık İngilizce Başlık Tür Tarih Dil
FirmaCHT TURKEY KİMYA | EYS Politik CHT TURKEY KİMYA | EYS PolicyDöküman09.01.2023
FirmaDetails integriertes ManagementsystemDetails about the integrated Management SystemDöküman09.01.2023

VOILA_REP_ID=C1257CF9:002EDCB8