Türkçe
  • TÜRKIYE

    CHT Turkey Kimya San. ve Tic. A.Ş.

    Sitemize hoşgeldiniz

Yüksek performans için Kimya

CHT TURKEY KİMYA San. Tic. A.Ş.; CHT Grubunun bir iştiraki olarak 1990 yılında İstanbul’da kurulmuştur. CHT; özel kimyasallar alanında dünya çapında faaliyet gösteren bir şirketler grubu olup; 60 yılı aşkın süredir farklı sanayi dallarına yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

CHT TURKEY, yaklaşık 20.000 m2 açık ve 8000 m2 kapalı alan içerisinde tekstil, inşaat, kağıt , ambalaj ve ahşap sektörlerine yönelik faaliyetler göstermektedir. Şirketimiz bünyesinde üretim, kalite kontrol laboratuvarı, AR&GE laboratuvarı, uygulama laboratuvarı, enstrümantel analiz laboratuvarı, depolama, ürün güvenlik ve teknik servis imkanları mevcuttur. Müşterilerilerine hızlı teslimat ve teknik hizmet vermek amacıyla İstanbul dışında; Çorlu, Bursa, Denizli ve Gaziantep’te depo ve şubeleri yeralmaktadır.

CHT TURKEY; CHT Grubunun bir üyesi olarak , sahip olduğu gelişmiş laboratuvar ve üretim teknolojisi ve yetişmiş insan gücü ile, sektörde tercih edilen iş ve çözüm ortağı olmaya devam edecektir.


VOILA_REP_ID=C1257CF9:002EDCB8