Türkçe

Her zaman bir adım önde

Sektörde sürekli bir adım önde olmak için, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hatta beklentilerinin üzerine çıkmak, kendimiz için koyduğumuz hedeftir. Dinamik araştırma ve geliştirme sayesinde yarının ihtiyaçlarına şimdiden çözümler oluşturuyoruz.

Sürekli yenilik, müşteri odaklı ürün geliştirme ve müşterilerimiz için mükemmel hizmet; işte bu CHT. En iyi sonuç için, müşteri desteği ve uygulama teknolojilerinde servis bizim için birincil önceliktir. Pazarda bizim yaptığımız gibi müşterileri için özel çözümler üretmeye uğraşan firma bulmak neredeyse imkansız. Bu süreçte analizler ve saha testi önemli bir rol oynamaktadır. Müşterilerimiz CHT nın kapsamlı teknik tesislerini kullanma avantajına sahiptir. Müşterilerimizin konumlarından bağımsız, sahada detaylı danışmanlık ve destek standart servislerimizdendir. İster üretim optimizasyonu için olsun, ister yeni ürün geliştirmek için, CHT sizi işinizde başırıya götürecek uzmanları hizmetinize sunuyor.

CHT sadece satışa hazır ürünler tedarik etmez, aynı zamanda ihtiyaca yönelik kapsamlı çözümler de sunar. Biz CHT’de müşterilerimizin sorularını dinlemek ve ihtiyaçlarını öğrenmek için zaman ayırırız. Geliştirme aşamasında yeni yaklaşımlar tetiklenir: yeni bir uygulama veya yeni bir proje oluşturulur. Müşterilerimizin ihtiyaç kapsamında eski prosesler simüle edilir ve kapsamlı testler yürütülür. Uygulama mühendislerimiz ürünlerimizi daha iyi hale getirmek ve en iyi çözümü bulmak için olası bütün senaryoları test ederler. Bu süreç tatmin edici sonuçlar doğurur.


VOILA_REP_ID=C1257CF9:002EDCB8